PROJEKTY

zdjęcieNasze projekty zawsze wykonujemy solidnie i do samego końca oferując dodatkowo serwis dla klienta. Nie lubimy kompromisów pomiędzy funkcjalnością i wyglądem, nie używamy również półśrodków. Wszystkie nasze projekty wykonujemy rzetelnie z uwagą na najdrobniejsze szczegóły.

Jeśli chcą Państwo otrzymać szczegółową informację na temat cennika usług, prosimy o kontakt mailowy pod adresem biuro@probum.pl. Przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę przystosowaną do Państwa potrzeb i możliwości.

PurePC.pl PurePC.pl

PurePC jest jednym z największych polskich serwisów poświęconych szeroko rozumianej branży IT, który od wielu lat stanowi synonim rzetelnego źródła wiedzy. Codziennie na łamach portalu ukazują się aktualności ze świata nowych technologii, informacje dotyczące sprzętu komputerowego oraz ciekawostki wszelkiej maści, dzięki czemu PurePC stale trzyma rękę na pulsie realizując swoje motto - Wiemy, co się kręci! Wciąż pozostajemy również jednym z nielicznych niezależnych mediów, czym zaskarbiliśmy sobie zaufanie setek tysięcy czytników oraz uznanie partnerów biznesowych.

Wśród naszych redaktorów znajdują się bądź znajdowały osoby rozpoznawalne na całym świecie, zdobywcy prestiżowych nagród w turniejach overclockerskich (podkręcanie podzespołów PC), jak również dziennikarze udzielający w innych prestiżowych mediach. Dlatego zespół PurePC wysoko stawia poprzeczkę, starając przygotowywać obszerne, wnikliwe i zarazem przystępne dla czytelnika publikacje. Możemy pochwalić się szerokim portfolio, nie ograniczającym tylko do testów sprzętu - na naszych łamach nie brakuje także recenzji gier, konkursów oraz felietonów.

W skali miesiąca serwis PurePC odwiedza około 500.000 unikalnych użytkowników, którzy generują 3.000.000 odsłon - taki wynik stawia nas w ścisłej czołówce portali skupionych wokół branży IT. Jesteśmy także obecni na większości imprez masowych, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Potencjalni reklamodawcy mogą być zatem pewni, że wybierając powierzchnie reklamowe na łamach PurePC dotrą do szerokiego grona odbiorców i dobrze zaprezentują swoje produkty. Współpracowały z już nami największe firmy: Gigabyte, ASUS, Corsair, be quiet!, Enermax, ABBYY, Sapphire, Kingston, APC, Microsoft, Belkin, Verbatim, Intel, AMD oraz wielu, wielu innych.

Kolejne projekty...
...w przygotowaniu...
utpoland